Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Darth Vader będzie bohaterem własnego filmu! 0

W Londynie w trakcie Star Wars Celebration wyjawiono plany dotyczące kolejnego spin-offu Gwiezdnych wojen. Jak się okazuje, bohaterem następnego filmu osadzonego w gwiezdnym uniwersum będzie sam Darth Vader!

fot. materiały prasowe

Co ciekawe nie będzie to kolejny klasyczny film, z którymi obcujemy na co dzień. Ma to być coś w rodzaju wirtualnego doświadczenia filmowego. Produkcję będzie można oglądać za pomocą urządzeń do VR. Poza możliwość zagłębienia się w historię kultowego Dartha Vadera, będziemy mogli prowadzić z nim interakcję. Trzeba przyznać, że brzmi to intrygująco i może być prawdziwym powiewem świeżości.

Na temat samej fabuły nic nie wiadomo. Nie podano informacji kiedy rozgrywać będzie się akcja. Pewnym jest natomiast, że interaktywny film o Vaderze będzie częścią nowego kanonu Gwiezdnych wojen. Za całość ma odpowiadać David S. Goyer, człowiek który stworzyć scenariusze do między innymi Człowieka ze stali oraz Batmana – Początek.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2016-07-18

Goyer? Ten człowiek który tworzył ekranizacje komiksów nie mając zielonego pojęcia o czym te komiksy opowiadają? To sie skończy źle…

Redox 2016-07-18

A tu nie chodzi przypadkiem o grę a nie film…?

Proszę czekać…