Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Sony chce zrobić sequel GhostBusters 0

GhostBusters. Pogromcy Duchów ledwo weszli do kin, ale wygląda na to, że naprawdę nieźle sobie radzą w box office. Na tyle dobrze, że Sony chce zrobić sequel.

Film wszedł do kin w ostatni piątek i spotkał się z naprawdę ciepłym przyjęciem wśród krytyków oraz widzów. Patrząc też na fakt, że film naprawdę nieźle sobie radzi w Box Office tylko pomaga Sony w przygotowywaniu planów na kolejną część. W tej sprawie wypowiedział się ostatnio Rory Bruer, szef światowej dystrybucji w Sony Pictures.

Świat Pogromców Duchów żyje i ma się bardzo dobrze. Oczekuję, że ta marka znowu stanie się bardzo ważna. Nie mamy na razie oficjalnych informacji na ten temat, ale mam nadzieję, że tak się stanie.

Rory Bruer o sequelu GhostBusters

Nie wiemy jeszcze czy aktorki wcielające się w główne bohaterki filmu, Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon oraz Leslie Jones wróciłyby do sequela, ani nawet czy Paul Feig znowu byłby reżyserem.

Pojawiają się też plotki, jakoby Sony pracowało nad filmem animowanym w uniwersum GhostBusters, oraz kilkoma innymi projektami w związku z marką, ale brakuje oficjalnych informacji na ten temat.

W międzyczasie GhostBusters. Pogromcy Duchów już od 15 Lipca można oglądać w polskich kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…