Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Znamy datę premiery X-Men Apocalypse na DVD! 0

20th Century Fox ogłosiło, kiedy będziemy mogli kupić X-Men Apocalypse na DVD. Znamy też szczegóły dotyczące materiałów ukrytych na płycie.

Film trafi do sklepów w formatach Blu-Ray oraz 4K Ultra HD Blu-Ray już 9 Września, a standardowa wersja DVD wyjdzie miesiąc później, 4 Października. O tyle o ile wersja DVD nie powinna zawierać żadnych specjalnych dodatków, wersje Blu-Ray będą nimi wręcz wypełnione.

Na płycie znajdą się między innymi, sceny usunięte oraz sceny, które w filmie były trochę przycięte. Będzie też możliwość włączenia komentarza reżysera. Fani produkcji będą też mogli obejrzeć tak zwany "gag reel", czyli zabawne scenki zza kulis produkcji, oraz materiał z "Wrap Party".

To jednak nie koniec dodatków dla fanów filmu, na płycie znajdzie się także komentarz audio do całego filmu nagrany przez reżysera Briana Singera oraz scenarzystę Simona Kinberga. Do kompletu wydanie Blu-Ray będzie zawierać dokument opowiadający o powstawaniu filmu i galerię ekskluzywnych zdjęć.

X-Men Apocalypse pojawiło się w kinach w Maju tego roku. Mimo mieszanych recenzji film zarobił na siebie z nawiązką, osiągając wynik 533 milionów dolarów w światowym Box Office.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…