Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Oficjalnie: Alden Ehrenreich zostanie nowym Hanem Solo 1

Uniwersum Star Wars rozrasta się o kolejne spin-offy. Jeden z nich dotyczył będzie młodości legendarnego pilota Sokoła Millenium. To pewne – nowym Hanem Solo zostanie Alden Ehrenreich.

Walt Disney Studios oficjalnie ogłosiło zwycięzcę kastingu na wczorajszym Star Wars Celebration Europe. Aktor zasiadł przed publicznością, a chwilę później dołączyli do niego reżyserzy filmu – Phil Lord i Chris Miller. Znani z poczucia humoru stwierdzili, że spośród 3000 wykonawców startujących w kastingu Alden Ehrenreich był pierwszym, którego przesłuchiwali.

O samym filmie wiadomo niewiele. Z samej obsady ujawniony został jedynie Ehrenreich. Wiadomo jednak, że w produkcji wystąpi największy przyjaciel Hana Solo – Chewbacca. Tylko Ehrenreich ujawnił minimalny fragment scenariusza, mówiąc:

Czytałem strony [scenariusza] i zakochałem się w nich. Byłem przesłuchiwany przez sześć miesięcy. Najlepszą częścią jest fragment, gdy na pokładzie Sokoła nasza chemia między Chewbaccą zostaje wystawiona na próbę. To nieprawdopodobne!

Miller i Lord udzielili jedynie skromnych odpowiedzi na zadane pytania, z których dowiedzieć się można było, iż wkrótce przenoszą się do Londynu, gdzie zaczną przygotowania do filmu. Zdjęcia planują rozpocząć na początku 2017 roku.

Film ma wejść do kin 25 maja 2018.

Poniżej możecie wysłuchać cały panel ze Star Wars Celebration Europe dotyczący niezatytułowanej produkcji o Hanie Solo:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…