Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pozytywne recenzje widowiska Star Trek: w nieznane 1

Już w piątek wielka premiera kolejnej części kultowej serii – Star Trek: w nieznane. Fani z pewnością niecierpliwie czekają na pierwsze projekcie filmu. I wyglądana to, że jest na co czekać! Pierwsze recenzje zza oceanu są pozytywne. Produkcja zdobywa wysokie oceny, a Justin Lin który był wielką niewiadomą poradził sobie bardzo dobrze.

fot. materiały prasowe

Na portalu Rotten Tomatoes, gdzie można znaleźć recenzje krytyków, film ma bardzo wysoki procent pozytywnych opinii. Na ten moment wynosi on aż 90 procent. Na 29 recenzji, tylko 3 z nich były krytyczne.

Krytycy i recenzenci stwierdzili, że Justin Lin w świetny sposób zastąpił J.J. Abramsa na stanowisku reżysera. Według nich udało mu się przekazać sens legendarnej sagi i zachować jej dziedzictwo. Lin świetnie łączy momenty dramatyczne oraz humorystyczne. Jest to także ponoć świetna alegoria do dzisiejszych, niespokojnych czasów.

Star Trek: w nieznane to udane kino rozrywkowe, które w nostalgiczny sposób odwołuje się do przygód oryginalnych bohaterów Star Treka. Justin Lin na szczęście nie konkuruje z innymi filmami serii, ani z największym rywalem cyklu, czyli Gwiezdnymi Wojnami. Reżyser pokazał, że jest to historia mająca potencjał i możliwości, aby nadal się rozwijać.

Star Trek: w nieznane powinien trafić do tych starszych widzów, którzy pamiętają jeszcze filmy z Williamem Shatnerem oraz Leonardem Nimoy’em i tych młodszych, czekających na kolejne Gwiezdne wojny.

Independent (UK)

Nie potrafię wyobrazić sobie innej celebracji pięćdziesiątej rocznicy Star Treka. Ten film obejmuje wszystko co piękne w tej serii.

IGN Movies

Przyjemny, staromodny wpis do nowej serii. Krótki powrót do przyszłości, długa akcja i mnóstwo zabawy.

Newsday

Źrodło: Rotten Tomatoes

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…