Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman Afflecka trafi do Arkham Asylum? 0

Od dawna mówi się, że w solowym Batmanie za którego odpowiada Ben Affleck, pojawi się kilku znanych super złoczyńców. Nowe plotki dotyczące tej produkcji zdają się potwierdzać te przypuszczenia. Jak się okazuje, film miałby zostać osadzony w więzieniu Arhkham Asylum!

Według najnowszych doniesień, Rycerz z Gotham będzie miał poważne problemy w skutek, który trafi do Arkham Asylum. Niestety nie padły na razie szczegóły co dokładnie przydarzy się Batmanowi. Wygląda jednak na to, że Ben Affleck może bardzo mocno sugerować się komiksem Batman: Arkham Asylum i to właśnie on jest jego głównym materiałem źródłowym.

Z pewnością osadzenia filmu o Mrocznym Rycerzu w takim miejsc jak więzienie dla złoczyńców, byłoby czymś niezwykle intrygującym, interesującym i ożywczym dla samej serii filmów o tym superbohaterze. Smaczku dodaje to, że mielibyśmy okazję po raz kolejny (po Legionie samobójców) uświadczyć na ekranie ikoniczne czarne charaktery znane z kart komiksów.

Niestety na potwierdzenie tych plotek przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Scenariusz do produkcji powstaje we współpracy Bena Afflecka i Geoffa Johnsa. Ten pierwszy stanie także za kamerą widowiska. Premiera solowego Batmana zapowiedziana jest na 2018 rok.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…