Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rian Johnson zdradził ważną rzecz dotyczącą Star Wars: Episode VIII 2

Na ostatnim Star Wars Celebration dowiedzieliśmy się bardzo ważnej rzeczy dotyczącej Star Wars: Episode VIII. O co może chodzić?

fot. materiały prasowe

W jednym z wywiadów, reżyser widowiska Rian Johnson odpowiedział na pytanie, które nurtowało fanów od bardzo dawna. Kiedy rozpocznie się akcja filmu? Jak doskonale wiemy, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy zakończyło się niemałym cliffhangerem, w którym Rey spotkała Luke’a Skywalkera. Oczywiście wzbudziło to wiele pytań, ale i kontrowersji.

Fani zastanawiali się jaką drogą pójdą twórcy i czy kolejny film zostanie wznowiony w momencie, w którym zakończyło się Przebudzenie mocy, czy może zostanie zachowana tradycja i akcja będzie miała miejsce jakiś czas po wydarzeniach, które ujrzeliśmy w widowisku J.J. Abramsa. W swojej wypowiedzi Rian Johnson rozwiał wszelkie wątpliwości.

Po raz pierwszy w historii Gwiezdnych wojen, film rozpocznie się w momencie, w którym zakończył poprzedni. Praca przy tej produkcji była niesamowitym doświadczeniem na wielu płaszczyznach. Przychodzisz tutaj z uczuciem głębokiej nostalgii, a później uświadamiasz sobie, że jesteś tego częścią.

powiedział reżyser.

Johnson został również pochwalony przez Kathleen Kennedy, która powiedziała że oglądanie tego jak pracuje to czysta przyjemność. Porównała go w tym aspekcie do samego Stevena Spielberga.

Z pewnością decyzje twórców i producentów, aby po raz pierwszy w historii w ten sposób zacząć film są w pewien sposób kontrowersyjnie i podzielą fanów. A Wy po której stronie jesteście?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2016-07-19

Ciekawe jak w takim razie będą wyglądały napisy początkowe filmu. Będzie ciekawie zobaczyć od razu kontynuowaną akcją. Do tej pory zawsze między epizodami mijało trochę czasu.

Gracjan Mikitin Redox 2016-07-20

@Redox plotka głosi, że ich też ma nie być!

magsp 2016-07-19

Tę scenę jak Ray wchodzi po schodach wydrążonych w skale, by odnaleźć Luka, oglądałem dziesiątki razy. Ray jest fantastyczna. Chętnie obejrzę ją kolejny raz w tej scenie…

Proszę czekać…