Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amanda Waller pociąga za sznurki w nowym zwiastunie Legionu samobójców 3

Doskonale wiemy, że Wy też nie możecie się doczekać wielkiej premiery widowiska Legion samobójców. W złagodzeniu naszego zniecierpliwienia przychodzi Warner Bros. Pictures, który zaprezentował nową zapowiedź filmu Davida Ayera. Możecie ją zobaczyć poniżej.

fot. materiały prasowe

Jak widać Amanda Waller pociąga za wszystkie sznurki i rekrutuje ekipę złoczyńców do walki ze… złem? To będzie piękny film. Premiera już 5 sierpnia.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…