Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody Aladyna - zwiastun już dostępny 0

Nowe przygody Aladyna trafią na ekrany kin już 26 sierpnia. Tymczasem już dziś na kanale Youtube Monolith Films zobaczyć można przedsmak tej szalonej komedii, która rozbawi do łez zarówno dzieci jak i tych nieco większych. Najnowszy zwiastun filmu z udziałem plejady polskich gwiazd – m.in. Marcina Hycnara, Weroniki Rosati, Arkadiusza Jakubika i Roberta Górskiego.

Porywająca komedia dla całej rodziny. Czarodziejska mieszanka niesamowitych przygód i szalonego humoru dla wszystkich od 7 do 700 roku życia! Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku.

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Przede wszystkim jednak przeżywamy niezwykłe przygody mocno wzbogacone wyobraźnią niekompetentnych gawędziarzy.

Jeden z największych sukcesów komercyjnych w historii francuskiej komedii. Nowe przygody Aladyna trafią na ekrany kin już 26 sierpnia.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…