Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Opublikowano pierwsze zdjęcia z nowego Hellraisera! 1

Wiadomo, że serie slasherów należą do pozycji w kinie najbogatszych we wszelkie remaki i sequele. Hellraiser wpisuje się w ten schemat – w 1987 roku powstała pierwsza odsłona cyklu, Wysłannik piekieł, a obecnie w produkcji znajduje się już dziewiąta część tej franczyzy.

Wszystko wskazuje na to, że film powstanie z połączenia dwóch projektów. Będzie to mieszanka kontynuacji niesławnego Hellraiser: Revelations według scenariusza Gary'ego Tunnicliffe'a i autorskiego projektu Judgement tegoż samego twórcy. Wedle jego relacji Judgement od dłuższego czasu planowane było jako historia, która wyciągnie serię o Wysłanniku piekieł poza ramy kolejnej przeciętnego sequela o Cenobitach i tajemniczej kostce.

Póki co Tunnicliffe jest już w fazie postprodukcji nowego Hellraisera i chwali się nowymi zdjęciami z filmu. Wiemy, że w produkcji zagra znany z Koszmaru z ulicy Wiązów Heather Langenkamp, wciąż jednak nie ujawniono, kto wcieli się w kultowego Pinhead. Wiadomo, iż o rolę starał się Paul T. Taylor. Fani nieustannie liczą jeszcze, że do swojej roli wróci kultowy i niezastąpiony Doug Bradley.

Fabuła Hellraiser: Judgement ma skupić się na dwójce detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie bestialskich mordów. Powoli odkrywają, że sedno tych zabójstwo niekoniecznie leży w naszym świecie…

A tak prezentują się pierwsze zdjęcia z filmu:

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…