Obcy: Przymierze - fotografia z okazji zakończenia zdjęć

fot. materiały prasowe

Dwa dni temu fani Obcego świętowali trzydziestą rocznicę premiery kultowego filmu Jamesa Camerona, Obcy – decydujące starcie. Celebracja będzie trwała nadal, ponieważ w San Diego rozpoczyna się Comic-Con, gdzie widowisko sci-fi będzie miało swój wielki panel.

Ten news nie jest jednak o drugiej części legendarnego cyklu, a o następnym filmie osadzonym w tym uniwersum. Mowa oczywiście o produkcji Ridleya Scotta, Obcy: Przymierze. Zdjęcia do filmu właśnie się zakończyły. Z tej okazji w sieci zaprezentowane zostało nowe zdjęcie promujące obraz. Możemy na nim zobaczyć samego reżysera oraz jedną z gwiazd, Katherine Waterston.

Scott i Waterston

Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

W obsadzie oprócz Fassbendera i Waterston są także Danny McBride, Demián Bichir oraz Noomi Rapace. Premiera filmu Obcy: Przymierze 4 sierpnia 2017 rok.

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)