Mroczna Wieża z nową grafiką promocyjną i czołowym antagonistą

Matthew McConaughey, który wciela się w Mrocznej Wieży w postać antagonisty, Człowieka w czerni, otrzymał właśnie swoją własną grafikę promocyjną filmu. To pewne! Głównym czarnym charakterem Mrocznej Wieży jest Karmazynowy Król.

Dzisiejszego ranka Matthew McConaughey opublikował na Twitterze nowy plakat. Przedstawia on symbol głównego antagonisty cyklu, Karmazynowego Króla. Dotychczas nie było pewne, czy postać ta w ogóle pojawi się w filmie.

Karmazynowy Król pragnie położyć kres wszelkiej rzeczywistości, aby ostatecznie przejąć panowanie nad ciemnością, którą uwolni, burząc Mroczną Wieżę. Nie posiada on konkretnej postaci czy wcielenia. W filmie został opisany jako „szalony pseudobóg o nieokreślonym kształcie, który zostanie wskrzeszony, by rządzić chaosem na zgliszczach świata”. Stanie się to jeśli Człowiek w czerni posłuży się Jakiem Chambersem.

A tak właśnie prezentuje się symbol Karmazynowego Króla:

Źrodło: comicbookmovie.com


Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.