Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Siedmiu wspaniałych - w dwóch polskich zwiastunach! 1

Reżyser Antoine Fuqua po raz kolejny zabiera widzów na rozprawę z bezwzględnymi rzezimieszkami. Jego Siedmiu wspaniałych to remake klasycznego westernu z 1960 roku. W rolach głównych m.in. Chris Pratt, Denzel Washington oraz Ethan Hawke. Mamy dwa polskie zwiastuny tego widowiska.

Vincent D'Onofrio, Martin Sensmeier, Manuel Garcia-Rulfo, Ethan Hawke, Denzel Washington, Chris Pratt i Byung-hun Lee jako Siedmiu wspaniałych, fot. Scott Garfield.

Siedmiu wspaniałych jest remake'em klasycznego westernu z 1960 roku, z Yulem Brynnerem, Eli Wallachem i Stevem McQueenem w rolach głównych. Tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Pratta (Strażnicy galaktyki, Jurassic World), Denzela Washingtona (Bez litości) oraz Ethana Hawke'a (Dzień próby, Boyhood). Scenariusz do nowego filmu napisał Nic Pizzolatto, twórca Detektywa, jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Reżyser Antoine Fuqua (Dzień próby, Bez litości, Do utraty sił) po raz kolejny zabiera widzów na rozprawę z bezwzględnymi rzezimieszkami.

Zanim obraz pojawi się w polskich kinach, co ma nastąpić 23 września 2016 roku, prezentujemy dwa polskie zwiastuny tego świetnie zapowiadającego się widowiska:

Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców. Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…