Starz przedłuży Power o sezon 4 i 5

Starz pokłada wielką nadzieję w finansowy sukces gangsterskiego serialu Power. W jego obsadzie znajduje się 50 Cent, a sama produkcja doczeka się jeszcze dwóch sezonów.

Szefów stacji Starz zadziwiła ogromna widownia, jaką Power przyciągnęło przed ekrany telewizorów swoim trzecim sezonem, którego pierwszy odcinek wyemitowano w poprzedni weeekend. Serial zgarnął 2.2 milionów widzów, co śmiało konkurować może z publicznością produkcji pochodzących od HBO czy AMC. Szefostwo od razu podjęło decyzję o przedłużeniu Power o dwa kolejne sezony. Sam dyrektor i prezes stacji, Chris Albrecht, mówi o serialu:

Wraz z naszymi producentami wykonawczymi oraz innymi utalentowanymi osobami z obsady i załogi technicznej stworzyliśmy jeden z najbardziej wyrazistych dramatów, jakie miałem szczęście emitować na antenie. Fani jasno dają do zrozumienia, że wciąż pragną obcować z Ghostem, Tommym, Tashą, Angelą i Kananem.

Źrodło: tvguide.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.