Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie film aktorski o detektywie Pikachu 1

Legendary Entertainment oraz The Pokemon Company ogłosiły dzisiaj, że doszło do porozumienia, dzięki któremu powstanie pierwszy w historii, aktorski film o Pokemonach. Produkcja zostanie oparta o nową serię "Detektyw Pikachu", która zadebiutowała w tym roku w Japonii.

fot. materiały prasowe

Mówi się, że najwcześniej prace nad filmem ruszą w przyszłym roku. Od kilku tygodni mówi się o aktorskim filmie z sympatycznymi stworkami. A wszystko dzięki niesamowitej popularności gry stworzonej przez Nintendo na urządzenia mobilne – Pokemon Go. Aplikacja bije rekordy popularności i zyskuje coraz to nowszych fanów. Na całym świecie korzystają z niej miliony użytkowników. Nie dziwi, więc fakt że wielkie wytwórnie zainteresowały się nakręceniem filmu o Pokemonach.

Japońska gra "Great Detective Pikachu" to historia tytułowego stworka, który wykorzystuje swoją inteligencję oraz wiedzę do rozwiązywania różnych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia, Pikachu spotyka chłopca o imieniu Tim Goodman, z którym się zaprzyjaźnia. Duet wspólnie rozpoczyna pracować nad rozwiązaniem tajemniczej zagadki, którą owiane jest miasteczko Pokemonów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…