Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Shrek 5 trafi do kin w 2019 roku! 0

Od premiery czwartej części kasowej serii, Shrek Forever minęło już sześć lat. Jak się teraz okazuje, tamten film nie był zwieńczeniem przygód sympatycznego ogra i jego przyjaciół.

fot. materiały prasowe

Jak donoszą media, w 2019 roku Shrek powróci do kin w piątej odsłonie animowanego cyklu. DreamWorks nadal nie może znaleźć sposobu na stworzenie równie popularnej marki co Shrek. Nie dziwi więc fakt, że włodarze wracają do swojej kury, która znosi złote jajka. Jakiś czas temu Universal wykupił DreamWorks i to właśni nowi włodarze są pomysłodawcami.

Na razie nie ma informacji na temat potencjalnej fabuły kolejnego filmu o zielonym ogrze. Spekuluje się jednak, że Universal i DreamWorks mogą zdecydować się a reboot serii. Na potwierdzenie tych doniesień musimy jednak trochę poczekać. Wydaje się jednak, że piąta odsłona nie będzie tą ostatnią.

Włodarze wytwórni mają w planach wypuszczacie co roku dwóch nowych filmów. Pierwszym ma być własnie Shrek 5. Drugim wspólny projekt David Williams oraz Edgar Wright, który nosi tytuł Shadows.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…