Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie nowy sezon Atomówek! 0

Cartoon Network zapowiada produkcję drugiego sezonu serialu Atomówki. Od czasu powrotu kreskówki na antenę w kwietniu tego roku, Bójce, Bajce i Brawurce udało się za pośrednictwem różnych platform dotrzeć do ponad 81 milionów fanów na całym świecie. To przedsięwzięcie o największym światowym zasięgu w historii stacji.

fot. materiały prasowe

Z aplikacji "Powerpuff Yourself", która pozwala na stworzenie własnej wersji Atomówki, skorzystało ponad 12 milionów osób. Serial zdobył również swoją pierwszą nominację do nagrody Emmy w kategorii "wybitny krótkometrażowy serial animowany".

Atomówki to tylko jeden z popularnych seriali, których nowe odcinki wracają na antenę Cartoon Network. Wśród innych produkcji z premierowymi seriami są m.in. Pora na przygodę, Steven Universe, Niesamowity świat Gumballa, Clarence, Zwyczajny serial i niedawno zapowiedziany, nowy Ben 10.

Dobra passa „Atomówek” trwa. Nominacja do Emmy, obecność na jednej z największych imprez dla fanów, a teraz oficjalna zapowiedź drugiego sezonu. Gratuluję całemu zespołowi kreatywnemu Cartoon Network, który przy produkcji serialu musiał chyba użyć idealnie dobranej dawki Związku X.

mówi Rob Sorcher, Chief Content Officer w Cartoon Network.

W tym roku Atomówki po raz pierwszy odwiedzą konwent Comic Con, który odbędzie się w dniach 21-24 lipca w San Diego. Twórcy serialu zapraszają na swój debiutancki panel, a także do odwiedzenia wyjątkowego stoiska, inspirowanego Townsville.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…