Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Ikoniczny czarny charakter w LEGO® BATMAN: FILM 1

Dzisiaj startuje wielki konwent Comic-Con w San Diego. Oczywiście nie zabraknie na nim panelu wyczekiwanego filmu animowanego, LEGO® BATMAN: FILM. Będzie to pierwszy z wielu spin-offów, który zostanie przygotowany na podstawie hitowego LEGO® przygoda.

fot. materiały prasowe

Powróćmy może jednak do samego Batmana. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące animację. Możemy na nich zobaczyć między innymi ikoniczny czarny charakter, Jokera oraz pomocnika Mrocznego Rycerza, Robina. Temu pierwszemu w filmie głosu użyczać będzie Zach Galifianakis, z kolei drugiego zagra Michael Cera. Oczywiście w postać tytułowego superbohatera ponownie wcieli się Will Arnett.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Jokera przy pojeździe. W środku znajduje się jeszcze jedna znana postać z komiksów DC – Harley Quinn. Niestety na razie Warner Bros. Pictures nie ogłosił, która aktorka użyczy swojego głosu tej bohaterce. Cała obsada ma zostać ogłoszona w San Diego na Comic-Conie.

Reżyserem animacji LEGO® BATMAN: FILM jest Chris McKay. Premiera filmu zaplanowana jest na 10 lutego 2017 roku. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać!

Joker we własnej osobie

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…