Piraci - czwarty sezon będzie ostatnim

fot. materiały prasowe

W wielu przypadkach stacje telewizyjne przedłużają swoje produkcje w nieskończoność. W większość serial traci na jakości i nasza ocena ogólna oraz wrażenia spadają. Na szczęście stacja Starz nie chce popełnić tego błędu.

Ogłoszono właśnie, że czwarta seria popularnego serialu Piraci będzie ostatnią. Sezon będzie miał dziesięć odcinków i zadebiutuje w przyszłym roku. Główni bohaterowie Piratów tym razem trafią do Indii Zachodnich, gdzie trwać będzie wojna.

To był naprawdę wielki przywilej, aby otrzymać tyle wolności twórczej przy tworzeniu serialu. My mieliśmy to szczęście przez ostatnie lata. Podjęcie decyzji o tym, aby kolejny sezon był ostatnim było ciężkie. Nie potrafimy sobie jednak wyobrazić lepszego zakończenia tej historii. Chcemy podziękować Chrisowi, Carmi i innym ludziom ze stacji Starz za wiarę oraz wsparcie, a także obsadzie którą wyruszyła z nami.

powiedział współtwórca serialu, Jonathan E. Steinberg.

Piraci w tym roku zdobyli dwie nominacje do nagród Emmy. Powalczą w kategorii "Najlepsze efekty specjalne" oraz "Najlepszy montaż dźwięku w serialu".

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)