Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Piraci - czwarty sezon będzie ostatnim 0

W wielu przypadkach stacje telewizyjne przedłużają swoje produkcje w nieskończoność. W większość serial traci na jakości i nasza ocena ogólna oraz wrażenia spadają. Na szczęście stacja Starz nie chce popełnić tego błędu.

fot. materiały prasowe

Ogłoszono właśnie, że czwarta seria popularnego serialu Piraci będzie ostatnią. Sezon będzie miał dziesięć odcinków i zadebiutuje w przyszłym roku. Główni bohaterowie Piratów tym razem trafią do Indii Zachodnich, gdzie trwać będzie wojna.

To był naprawdę wielki przywilej, aby otrzymać tyle wolności twórczej przy tworzeniu serialu. My mieliśmy to szczęście przez ostatnie lata. Podjęcie decyzji o tym, aby kolejny sezon był ostatnim było ciężkie. Nie potrafimy sobie jednak wyobrazić lepszego zakończenia tej historii. Chcemy podziękować Chrisowi, Carmi i innym ludziom ze stacji Starz za wiarę oraz wsparcie, a także obsadzie którą wyruszyła z nami.

powiedział współtwórca serialu, Jonathan E. Steinberg.

Piraci w tym roku zdobyli dwie nominacje do nagród Emmy. Powalczą w kategorii "Najlepsze efekty specjalne" oraz "Najlepszy montaż dźwięku w serialu".

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-07-21

Wielka szkoda. Trzeci sezon, a zwłaszcza jego końcowe odcinki były świetne. Dlatego miałem nadzieję, że pociągną go co najmniej przez dwa kolejne sezony. Niestety tak się nie stało. Liczę na naprawdę epickie zakończenie.

Proszę czekać…