Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Nowe zdjęcie z filmu Luca Bessona 'Valerian i Miasto Tysiąca Planet' 1

Prezentujemy nowe oficjalne zdjęcie z filmu Luca Bessona pt. Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Zostało właśnie pokazane na odbywającym się w San Diego Comic-Conie.

Dane DeHaan i Cara Delevingne w filmie Valerian i Miasto Tysiąca Planet.

Bohaterowie superprodukcji Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Na odbywającym się właśnie Comic-Con 2016 w San Diego zostało zaprezentowane kolejne zdjęcie z filmu Luca Bessona pt. Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Twórca Piątego elementu, Leona zawodowca i Lucy, powraca z największą produkcją w swojej karierze. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestsellerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mézièresa. Humor Strażników Galaktyki, rozmach Gwiezdnych wojen i wizjonerstwo Piątego elementu – to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017 roku!

Zobaczcie nowe oficjalne zdjęcie z filmu, zaprezentowane właśnie na Comic-Conie:

Dane DeHaan w filmie Luca Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet, fot. Lou Faulon.

Trzon obsady filmu Luca Bessona od początku prac nad projektem stanowili topmodelka i aktorka Cara Delevingne (Legion samobójców), nominowany do Oscara laureat Złotego Globu Clive Owen (Bliżej, Ludzkie dzieci) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood – Dane DeHaan (Niesamowity Spider-Man 2). Obecnie plejada gwiazd Valeriana poszerzyła się o liczne znakomitości. Wśród gwiazd widowiska znalazły się m.in. takie sławy, jak: królowa muzyki pop, zwyciężczyni Grammy Award i multiplatynowa artystka – Rihanna (Battleship: Bitwa o Ziemię), czterokrotnie nominowany do Oscara – Ethan Hawke (Boyhood, Sinister), ulubieniec braci Coen, mistrz drugiego planu – John Goodman (Big Lebowski, Artysta), ikona kina akcji – Rutger Hauer (Łowca androidów, Autostopowicz, Ślepa furia) oraz legendarny jazzman i kompozytor – Herbie Hancock (Życzenie śmierci, Bliźniacy, Noce Harlemu).

Valerian i Miasto Tysiąca Planet w polskich kinach latem 2017 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…