Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

WIDEO: Cara Delevingne transformuje się w Enchantress 1

Warner Bros. Pictures oraz DC Films w ostatnich dniach bardzo mocno promują swój kolejny film. W sieci pojawiają się krótkie klipy wideo z bohaterami Legionu samobójców.

fot. materiały prasowe

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć filmiki z Harley Quinn, Jokerem oraz Deadshotem. Dzisiaj przyszła pora na kolejny. Przed Wami Cara Delevingne transformująca się w Enchantress. Zobaczcie sami!

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Premiera filmu 5 sierpnia. Poniżej przypominamy Wam również poprzedni klipy. Jeśli nie widzieliście to obejrzyjcie koniecznie!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…