Margot Robbie producentką i gwiazdą ekranizacji Złych małp

fot. materiały prasowe

Margot Robbie po roli w Wilku z Wall Street Martina Scoresese, robi zawrotną karierę w Hollywood. Niedawno zagrała w produkcji Tarzan: Legenda, a już niebawem zobaczymy ją w widowisku Legion samobójców. To jednak nie koniec!

Aktorka już niebawem zajmie się kolejną profesją. Została bowiem jedną z producentem ekranizacji powieści Matta Ruffa, "Złe małpy". Oczywiście Robbie zagra również w filmie główną rolę. Na razie nie podano nazwisko człowieka, który stanie za kamerą thrillera.

Aresztowana pod zarzutem morderstwa Jane Charlotte oświadcza policji, że jest członkiem tajnej organizacji walczącej ze złem. Należy do sekcji zwanej Wydziałem Usuwania Niereformowalnych Osób – potocznie określanej jako Złe Małpy. Po tym wyznaniu Jane trafia do oddziału psychiatrycznego aresztu, gdzie pewien lekarz usiłuje odkryć prawdę. Czy kobieta kłamie? Czy jest chora psychicznie? Czy prowadzi jeszcze jakąś inną grę? W tym przykuwającym uwagę thrillerze, pełnym zaskakujących zwrotów akcji, nic nie jest tym, czym się z początku wydaje. (opis wydawcy)

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)