Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Shailene Woodley nie wiedziała o planach Lionsgate 0

Wiele serii filmowych wprowadziło do kinematografii mnóstwo interesujących trendów. Harry Potter nauczył wydawców, że można podzielić finałowy film na dwie mniejsze produkcje i zarobić więcej pieniędzy. Igrzyska Śmierci pokazały producentom nowy gatunek filmowy który przyciąga do kin duże tłumy. Nie wszystkim jednak wychodzi wykorzystywanie tych trendów.

Lionsgate bez wątpienia nie trafiło z serią Niezgodna. Doświadczenie które studio zebrało przy Igrzyskach Śmierci, nie pomogło by osiągnąć podobny sukces z trzecim filmem z serii Niezgodna, Wierna. Wytwórni został więc jeden film do zrobienia i jak wiadomo, będzie to produkcja stricte telewizyjna, praktycznie na zerowym budżecie, możliwe, że nawet z inną obsadą.

Dziwi jednak fakt, że studio nie poinformowało aktorów osobiście, ani nawet nie próbowało z nimi porozmawiać. Na ten temat wypowiedziała się Shailene Woodley która grała główną bohaterkę serii.

Kiedy to wszystko się wydarzyło, byłam akurat na pokładzie samolotu, więc kiedy wylądowałam i dotarła do mnie ta informacja, byłam mocno zdezorientowana. Muszę się z nimi skontaktować i porozmawiać o tym konkretnie.

Shailene Woodley o przyszłości serii Niezgodna

Dla aktorki, skreślenie z tej serii może oznaczać kolejną sporą porażkę w jej karierze. Woodley zbiera bardzo pozytywne oceny za jej role, jednak ciągle spotyka kolejne problemy na jej drodze do sławy. Przypomnijmy, że Woodley straciła szansę wystąpienia jako Mary-Jane Watson, najpierw w Niesamowitym Spider Manie 2, na skutek potężnego cięcia scenariusza, a później także i w trzeciej części która została anulowana, gdy Sony dogadało się z Marvelem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…