Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Alpha 5 i Dinozordy pojawią się w Power Rangers! 0

Przez lata Power Rangers było mocno zakurzoną franczyzą. Co prawda powstało wiele nowszych serii, ale żadna nie dorastała jakościowo do oryginalnego serialu. Nie dziwi więc, że fani są podekscytowani nowym rebootem który jest bazowany na owej pierwszej serii.

Na tegorocznym Comic-Conie mogliśmy poznać kilka szczegółów dotyczących nowego filmu, zobaczyliśmy obiekty z planów filmu, kostiumy oraz, w ramach bonusu, twórcy zapowiedzieli linię zabawek która trafi do sklepów w okolicy premiery filmu w kinach.

W wywiadzie dla Nerdist, twórcy filmu potwierdzili także, że w filmie zobaczymy kultowe Dinozordy, a Zordon będzie miał pomocnika w postaci Alpha 5. Na chwilę obecną nie wiemy jak będą owe elementy wyglądać, Alpha 5 na pewno będzie swego rodzaju comic-relief’em w filmie a jego konstrukcja ma być podobna do C3PO, natomiast o samych Dinozordach, nie wiemy nic poza tym, że będą, a ich formy będą odpowiadać tym z oryginalnego serialu. Możemy spekulować, że odegrają ważną rolę w finale filmu, tak jak to było w serialu, chociaż kto wie, jak zaskoczą nas twórcy.

Zapowiedziano też, że muzyka będzie mocno inspirowana oryginalnym serialem, włączając w to zremiksowany motyw muzyczny oryginalnego show. Zważywszy na fakt, że ma to być mroczniejsze spojrzenie na franczyzę, sam jestem ciekaw co wymyślą twórcy.

Power Rangers będą mieli premierę w USA 24 Marca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…