Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

COMIC-CON: Ghost Rider w zwiastunie Agentów T.A.R.C.Z.Y. 2

"Zemsta nadejdzie tej jesieni" – takimi słowami promuje się czwary sezon Marvelowskiego serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Na Comic-Conie zaprezentowano teaserową zapowiedź, która potwierdza wcześniejsze informacje i na 100% rozwiewa wszelkie wątpliwości – jednym z bohaterów serii będzie mściciel z piekła rodem, Ghost Rider, którego znakiem rozpoznawczym jest płonąca czaszka w miejscu głowy.

Gabriel Luna (znany z 2. sezonu serialu "Detektyw") wcieli się w latynoską wersję mściciela imieniem Robbie Reyes. Był on mechanikiem samochodowym, który zginął w wyniku gangsterskich porachunków, ale powrócił z martwych, by opiekować się swoim młodszym, niepełnosprawnym bratem. Drugi element który go wyróżnia, to fakt, że Reyes korzysta z demonicznego Muscle Cara, zamiast klasycznego motocykla. W poniższych materiałach zoabczycie również samochód, którym będzie jeździł Ghost Rider – premierowo pokazano go również na Comic-Con w San Diego.

Serial powraca 20 września br. i, jak zapowiadają twórcy, będzie to najciekawsza do tej pory seria wprowadzająca na nowo demonicznego bohatera na ekrany telewizorów.

Grafika promująca 4. sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y.

Źrodło: TVWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

Szkoda, że postać Ghost Ridera nie powędrowała do Netflixowej części uniwersum Marvela.

Proszę czekać…