COMIC-CON: Hulk będzie miał zbroję w Thor: Ragnarok!

fot. Marvel

Zbliżający się dużymi krokami trzeci solowy film o bogu piorunów – Thor: Ragnarok – również ma swój panel na tegorocznym Comic Conie w San Diego. Do sieci trafia co raz więcej informacji na temat produkcji, głównie ujawnianych podczas wywiadów obsady i ekipy. Wiemy już, że fabuła pomiesza dwie historie z kart komiksów – klasyczną o krainie Ragnarok oraz, równie uwielbianą przez fanów, Planeta Hulka.

Z początkiem roku pojawiła się plotka, że w filmie zobaczymy Hulka w swojej zbroi gladiatora. Dzisiaj, dzięki panelowi na Comic-Con, otrzymaliśmy potwierdzenie tej informacji, gdyż zaprezentowano tam elementy jego ekwipunku.

Trzeba przyznać, że wygląda całkiem przyzwoicie i miło, że twórcy trzymali się wyglądu zaprezentowanego na kartach komiksów. Nie wiadomo jak dużo elementów zostanie zaczerpniętych z obu historii, jednak źródło będące blisko projektu twierdzi, że Thor i Hulk na pewno będą zaangażowani do walk gladiatorów organizowanych przez Grandmastera, w którego wcieli się Jeff Goldblum. W roli Thora zobaczymy oczywiście Chrisa Hemswortha, a jako Hulka zobaczymy ponownie Marka Ruffalo. "Thor: Ragnarok" trafi do kin 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComicBook


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.