Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

COMIC-CON: Hulk będzie miał zbroję w Thor: Ragnarok! 2

Zbliżający się dużymi krokami trzeci solowy film o bogu piorunów – Thor: Ragnarok – również ma swój panel na tegorocznym Comic Conie w San Diego. Do sieci trafia co raz więcej informacji na temat produkcji, głównie ujawnianych podczas wywiadów obsady i ekipy. Wiemy już, że fabuła pomiesza dwie historie z kart komiksów – klasyczną o krainie Ragnarok oraz, równie uwielbianą przez fanów, Planeta Hulka.

fot. Marvel

Z początkiem roku pojawiła się plotka, że w filmie zobaczymy Hulka w swojej zbroi gladiatora. Dzisiaj, dzięki panelowi na Comic-Con, otrzymaliśmy potwierdzenie tej informacji, gdyż zaprezentowano tam elementy jego ekwipunku.

Trzeba przyznać, że wygląda całkiem przyzwoicie i miło, że twórcy trzymali się wyglądu zaprezentowanego na kartach komiksów. Nie wiadomo jak dużo elementów zostanie zaczerpniętych z obu historii, jednak źródło będące blisko projektu twierdzi, że Thor i Hulk na pewno będą zaangażowani do walk gladiatorów organizowanych przez Grandmastera, w którego wcieli się Jeff Goldblum. W roli Thora zobaczymy oczywiście Chrisa Hemswortha, a jako Hulka zobaczymy ponownie Marka Ruffalo. "Thor: Ragnarok" trafi do kin 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Paweł 2016-07-24

Ale jak oni chcą to połączyć ? Historia Hulka wystrzelonego w kosmos i walczącego na arenie, prowadzącego rebelie a potem wracającego na Ziemie z zemstą. I Thorowe zamieszanie w rodzinie ?
Może Thora wsadzą na miejsce na Beta Ray Billa, a że statków kosmicznych to raczej Stark konstruował jeszcze nie będzie to może Thor weźmie Banera na przejażdżkę. :?
Się zobaczy.

Redox 2016-07-23

Wow! "Ragnarok" rośnie w moich oczach z newsa na news na jeden z najmocniej oczekiwanych filmów superheros.

Proszę czekać…