Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

COMIC-CON: Zwiastun Wonder Woman! 4

Na trwającym właśnie Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun do ekranizacji solowych przygód Wonder Woman z główną rolą Gal Gadot. "Wonder Woman" zawita do kin latem przyszłego roku.

Gal Gadot powraca jako tytułowa bohaterka w epickiej przygodzie w reżyserii Patty Jenkins. Zanim stała się Wonder Woman, na imię jej było Diana, księżniczka Amazonek, szkolona na niezwyciężonego wojownika, wychowana na odciętej od świata, cudownej wyspie. Kiedy jednak na wybrzeżu rozbija się amerykański pilot i opowiada o wielkim konflikcie niszczącym świat, Diana zostawi swój dom przekonana, że może powstrzymać niebezpieczeństwo. Walcząc w wojnie, która zakończy wszystkie wojny, Diana odkryje swoją prawdziwą moc, i swoje przeznaczenie.

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie zapowiedź prezentuje się naprawdę ciekawie. Co sądzicie?

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-07-23

Dali radę z tym zwiastunem. Nie jest zbyt mrocznie, ani zbyt poważnie. DC po "BvS" zmienia najwidoczniej kierunek. W zwiastunie "Justice League" też nie czuć przytłoczenia jakie biły z zapowiedzi "Man of Steel" i "BvS".

Rob 2016-07-24

Końcówka jest głupia, u nas to się nazywa praca, a nie niewolnictwo, niewolnikom się nie płaci a Pani sekretarka pewnie dostaje $.

Proszę czekać…