Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

COMIC-CON: Teaserowa zapowiedź Justice League już tu jest! I jest epicka! 5

Tegoroczny Comic-Con obfituje w zapowiedzi interesujących filmów, w szczególności z uniwersum DC! Ledwo co dostaliśmy trailer Wonder Woman, teraz dostaliśmy świetną zapowiedź Justice League!

Zwiastun na pewno wydaje mi się ciekawszy od zapowiedzi Avengers 3 którą Marvel pochwalił się w 2014 roku. Widzimy tu faktyczne sceny z filmu, możemy także w końcu zobaczyć jak będą wyglądać Cyborg, Flash oraz Aquaman w kinowym uniwersum DC. Zapowiada się dość ciekawie, chociaż sam osobiście mam pewne obawy.

Owszem, zwiastun wydaje się bardzo zabawny, ale nadal czuć ten swoisty ponury nastrój który bił również od Człowieka ze Stali oraz Batman v Superman. Oczywiście jestem pełny nadziei, Flash zapowiada się na bardzo zabawną postać i koncepcja Batmana zbierającego sojuszników brzmi naprawdę świetnie… Mam jednak pewne obawy w stosunku do tego, czy końcowy produkt na pewno taki będzie.

Pożyjemy, zobaczymy. Premiera Justice League odbędzie się 16 listopada 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

Kolejny rok jak DC postarało się ze zwiastunami na CC. Bardzo mi się podobała zapowiedź, kupiłem praktycznie wszystko z marszu, może oprócz tego okropnego kostiumu CGI Cyborga.

PS. "16 Listopada 2017 roku." to nie angielski, żeby pisać miesiąc z wielkiej litery :)

KubiQ Redox

@Redox Dzięki, już poprawione

Animek84

Jak ten Flash przypomina mi gimbo Spidermana, ciekawe czy jego ciotka ma na imię Maaaaarta. Aquamen widzę będzie pijakiem jak Bruce, pewnie go przy kielichu namówi żeby się dołączył do ekipy.

Proszę czekać…