COMIC-CON: Zwiastun Skazanego na śmierć

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Robert Knepper oraz producenci Vaun Wilmott i Michael Horowitz – właśnie taka ekipa zawitała na Comic-Con do San Diego. Promowali oni najnowszy sezon serialu Skazany na śmierć, który powróci po kilku latach przerwy.

Na konwencie zaprezentowany został nowy zwiastun produkcji. Wy możecie obejrzeć go poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nim i komentowania.

Nowy sezon opowie o tym jak Lincoln, brat Michaela, i Sara, jego żona, łączą siły po tym jak odkrywają, że Michael jednak żyje i przebywa aktualnie w więzieniu w Jemenie. Standardowo planują oni wielką ucieczkę w czym mają im pomóc starzy znajomi. Nowy sezon będzie miał dziesięć odcinków. Twórcy zapowiadają, że będzie to sequel, którego akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach znanych z ostatniego sezonu. Zapewniono także, że fani serii otrzymają logiczne i satysfakcjonujące wyjaśnienie dlaczego Michael Scofield grany przez Millera żyje. Przypomnijmy, że zginął on w filmie telewizyjnym, który był wówczas finałem cyklu.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)