Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

TOP NEWS OF COMIC - CON 2016 0

W tym roku rozsławiony we wszystkich czterech stronach świata COMIC-CON odbywał się od 22 (piątek) do 24 (niedziela) lipca w San Diego – stałym miejscu wydarzenia. Działo się dużo! Dla newsowego porządku przebiegu całego konwentu prezentujemy zestawienie najważniejszych wiadomości.

Źródło: http://www.comic-con.org/cci/2014/gallery/2014-friday

Strona 1 z 3

22.07.2016

Na tegorocznym Comic-Conie jednym z filmów, który ma swój panel jest Snowdenwyreżyserowany przez Olivera Stone’a. Zaprezentowany został na nim najnowszy zwiastun produkcji.
Więcej

DC oraz Warner Bros. TV zaprezentowały w San Diego na Comic-Conie zwiastun swojego nowego serialu animowanego – Justice League Action. Możemy w nim zobaczyć w akcji najbardziej znanych superbohaterów na czele z Supermanem, Wonder Woman oraz Batmanem.
Więcej

Diabeł z Hell’s Kitchen powróci w trzecim sezonie! Na Comic-Conie w San Diego ogłoszono, że powstanie trzecia seria popularnej produkcji Netfliksa oraz Marvela.
Więcej

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…