COMIC-CON: Teaserowy zwiastun Darth Vader VR Story Experience

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, iż kultowa postać Dartha Vadera będzie miała swój solowy film. Oczywiście ikoniczny bohater nie może zmieć zwykłego filmu!

Na Star Wars Celebration zapowiedziano produkcję, którą będzie można oglądać za pomocą urządzeń do VR. Zaprezentowany został również teaserowy zwiastun. Zdecydowano się go pokazać także na Comic-Conie w San Diego. Na szczęście producenci opublikowali go też w sieci, dzięki czemu my i Wy mamy okazję się z nim zapoznać. Trzeba przyznać, że zapowiada się to intrygujący. Każdy fan Star Wars musi to obejrzeć!

Na temat samej fabuły nic nie wiadomo. Ma to być coś w rodzaju wirtualnego doświadczenia filmowego. Poza możliwość zagłębienia się w historię kultowego Dartha Vadera, będziemy mogli prowadzić z nim interakcję. Trzeba przyznać, że brzmi to intrygująco i może być prawdziwym powiewem świeżości. Nie podano informacji kiedy rozgrywać będzie się akcja. Pewnym jest natomiast, że interaktywny film o Vaderze będzie częścią nowego kanonu Gwiezdnych wojen. Za scenariusz odpowiada David S. Goyer.

Źrodło: ILMVisualFX


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)