Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

COMIC-CON: Warner Bros. Animation planuje stworzyć nowe animacje 0

Na Comic-Conie w San Diego, w trakcie panelu filmu animowanego Batman: The Killing Joke, wytwórnia Warner Bros. Animation potwierdziła, iż w planach ma stworzenie kolejnych produkcji animowanych. W najbliższej przyszłości powstaną trzy kolejne filmy. Jakie?

Pierwszą z nich ma być Justice League Dark. Tytuł, który nie raz pojawiał się w kontekście stworzenia filmu aktorskiego. Niestety na planowaniu się kończyło. Teraz Warner Bros. chce wreszcie opowiedzieć historię bohaterów mających do czynienia z magią i zjawiskami paranormalnymi.

Kolejnym tytułem, który zostanie przeniesiony na ekrany będzie Teen Titans: The Judas Contract. Komiks napisany przez Marva Wolfmana i narysowany przez George’a Pereza opowiada o tym, jak Dick Grayson staje się bohaterem znanym pod pseudonimem Nightwing. Film miałby zadebiutować w przyszłym roku.

Ostatnią z zapowiedzianych wspólnych produkcji Warner Bros. i DC, miałaby być historia Batman and Harley Quinn. Ten film animowany również pojawiłby się w przyszłym roku. Na razie więcej informacji nie mamy. Z pewnością twórcy za jakiś czas podadzą więcej konkretów dotyczących tych projektów.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…