COMIC-CON: Zobaczcie najśmieszniejsze wpadki z planu Gry o tron

Peter Dinklage jako Tyrion Lannister w scenie z serialu Gra o tron.

HBO zrobiło fanom serialu Gra o tron sporą niespodziankę na Comic-Conie – stacja pokazała bowiem najśmieszniejsze wpadki z planu 6. sezonu. Zobaczcie przezabawne perypetie Petera Dinklage'a z wymową skomplikowanej kwestii, ale i wpadki serialowej Daenerys, Ogara czy Jona Snow niemniej Was rozbawią.

W ujawnionych właśnie przez stację HBO wpadkach najwięcej jest tych dotyczących Petera Dinklage'a, czyli serialowego Tyriona Lannistera, ale też trzeba przyznać, że kwestia, którą miał wypowiedzieć najeżona była tyloma wielozgłoskowcami, że niejeden aktor by tu poległ. Niemniej kolejne próby wymówienia tej skomplikowanej frazy powodują rozbawienie nie tylko aktorów towarzyszących Dinklage'owi w tej scenie, ale i całej pozostałej ekipy na planie.

Nie będę się zresztą rozpisywał, bo to trzeba po prostu zobaczyć. Przy okazji obejrzycie wpadki Emilii Clarke, czyli Daenerys Targaryen, Kita Haringtona jako Jona Snow oraz zabawną scenę z Rorym McCannem znanym z Gry o tron jako Sandor "Ogar" Clegane.

Zdjęcia do 7. sezonu serialu Gra o tron rozpoczną się jeszcze latem tego roku. Lokalizacje to Północna Irlandia oraz Hiszpania i Islandia. Premiera 7. sezonu odbędzie się latem 2017 roku w HBO.


Arkadiusz Turek
Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.