Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Feige opowiada o wyborze Brie Larson na Kapitan Marvel 1

Marvel Studios wreszcie dokonało wyboru i w trakcie konwentu Comic-Con w San Diego ogłoszono, że Brie Larson dołączy do wielkiej rodziny superbohaterów. Aktorka wcieli się w postać Carol Danvers, znanej pod pseudonimem Kapitan Marvel.

fot. materiały prasowe

Laureatka tegorocznego Oscara od dawna była jedną z głównych faworytem do zagrania tej postaci. Larson pojawiła się oczywiście także w San Diego, gdzie wzięła udział w panelu Marvela. Aktorka została entuzjastycznie przyjęta przez fanów. Oczywiście są tez tacy, którym nie do końca pasuje ten wybór. Odpowiadający na filmowe uniwersum, Kevin Feige uspokaja jednak i wyznaje, że decyzja była niezwykle przemyślana.

Jeśli chodzi o nasze castingi to poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko z powodu naszej pierwszej decyzji castingowej, czyli zatrudnieniu Roberta Downeya Jr. w roli Tony’ego Starka. Od tamtego czasu przy podejmowaniu decyzji co do aktorów, zawsze zadajemy sobie to samo pytanie: "Czy to ta sama poprzeczka?". Carol Danvers musi być bogatą, realną i złożoną postacią podobnie jak te najlepsze, które udało nam się stworzyć. Może i jeszcze bardziej. Mamy wielkie szczęście, że Brie – która ma wszystkie potrzebne atrybuty oraz Oscara na koncie – była zainteresowana dołączeniem do nas i zagraniem tej bohaterki.

powiedział Kevin Feige

Dowiedzieliśmy się także, że obecna lista na której znajdują się nazwiska osób, które mogą zająć się reżyserią filmu, została zmniejszona do dziesięciu. Do końca lata mamy poznać zwycięzce. Premiera Kapitan Marvel 8 marca 2019 roku.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…