Flash będzie miał nowy kostium 0

Zdaje się że Warner Bros. wciąż wierzy, że świat jest wystarczająco duży, aby pomieścić dwie wersje opowieści o ich największych superbohaterach. Decyzja, by oddzielić od siebie filmy DC i seriale może napawać zdziwieniem, biorąc pod uwagę strategię działań Marvela w kierunku "dzielonych światów". Producenci jednak twierdzą, że takie podejście gwarantuje im większą swobodę. Stąd też doczekamy się dwóch odmiennych wersji Flasha.

Fani filmu mogli ostatnio podziwiać cameo Ezry Millera jako Barry’ego Allena w Batman v Superman. Podczas Comic-Con mogliśmy podziwiać pierwszy trailer Justice League, gdzie oficjalnie pojawiła się nowa wersja kostiumu superbohatera. Oczywiście, nie obyło się bez reakcji pierwszego Flasha, czyli Granta Gustina:

Ojej, nie widziałem tego [trzyma w ręku telefon przeglądając zdjęcia z Justice League]… Są kompletnie różne. To znaczy, trochę się tego spodziewałem, słyszałem, że będzie bardziej w stylu Injustice. Nie widziałem jeszcze wszystkiego, co zostało wypuszczone. Przepraszam, że tak scrolluję, ale nie miałem okazji oglądać tych zdjęć. Yeah, to chore… Ale jestem zadowolony, że jest inny [śmiech]. Nasz jest jak ulica, z nutą vintage, co nie zostało wprowadzone w żadnej innej wersji tego bohatera.

Zakładamy, że fani będą zadowoleni z różnic w kostiumach, skoro postać jest grana przez różnych aktorów. Kilku aktorów z serialowej wersji Flasha mówiło o tym, że Gustin powinien pojawić się w wersji Zacka Snydera. Sam aktor był o wiele mniej dyplomatyczny. Gustin był oddanym fanem Człowieka ze stali na długo zanim sam przywdział kostium. W związku z tym obejrzał Batman v Supermen oraz debiut Millera jako Flasha. Zapytany o moment zobaczenia swojej własnej postaci na dużym ekranie graną przez innego aktora, tak odpowiadał:

bq. Tak naprawdę nie czułem, że oglądam moją postać na dużym ekranie. Głównie dlatego, że ledwie go widać. Nie był jeszcze do końca Flashem. Ezra po prostu będzie robił swoje. Wydaje się, że, prawdopodobnie, to będzie zupełnie inne. Myślę, że to jest wspaniały aktor.


Co myślicie o reakcji aktora na kostium? Czy Wam się podoba?

Źrodło: http://screenrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…