Joss Whedon wyreżyseruje A Black Widow? 1

Ostatnie wywiady z reżyserem sugerowały, że Joss Whedon czerpał średnią przyjemność podczas pracy przy Avengers: Czas Ultrona. Filmowiec ujawnia jednak, że dla pewnego rodzaju bohatera powróciłby do świata Marvela…

Ostatniego dnia trwania Comic-Con dziennikarzom udało się porozmawiać z Jossem Whedonem i oczywiście musiało paść pytanie o ewentualny powrót do Marvela. Chociaż reżyser pracuje obecnie nad czymś oryginalnym, to wydaje się, że mógłby pracować nad filmem o Black Widow.

Myślę, że ta postać jest naprawdę bardzo interesująca i bardzo przyziemna. To taki rodzaj akcji, którą wolałbym zrobić o wiele bardziej niż z Thorem czy The Vision. Kiedy wkroczysz na swoje terytorium, to o wiele trudniej utrzymać pewnie rodzaj akcji, który bracia Russo przedstawiają fantastycznie. Ona posiada pewną cechę i można zrobić dzięki temu thriller szpiegowski. Coś w rodzaju dobrego, paranoicznego Johna le Carre na cracku. To mogło by być świetne.

Zaś co do aktorki, która wciela się w postać Czarnej Wdowy, reżyser dodaje:

Scarlett Johansson jest zachwycająca. Pracuje naprawdę bardzo ciężko, ale przez większość czasu starał się mnie wkurzyć, załapać, przez co praca na planie zabawna.

Zobaczymy, czy Whedon znajdzie się za kamerą filmu o superbohaterce…

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…