Po prostu kocham kino :)

Bad Santa 2 - Zły mikołaj wraca do pracy w pierwszej zapowiedzi! 0

Legenda powraca! Billy Bob Thornton jest w pełni gotowy na nowy rabunek w długo oczekiwanym sequelu Bad Santa 2. Pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź filmu, która udowadnia, że najgorszych kryminalistów nie da się zreformować.

Billy Bob Thornton jako Willie T. Sokes

Wiecznie niezorientowany Willie T. Sokes znów pojawia się w centrum handlowym w brodzie i czerwonym stroju, gotowy by zebrać wszystkie świąteczne prośby, by później zgarnąć prezenty choćby na biegun północny. W sequelu Złego Mikołaja zobaczymy również Kathy Bates, wcielającą się w matkę Williego. Tony Cox (Marcus) oraz Brett Kelly (Dzieciak) również powrócą w swoich rolach z oryginalnego filmu. Nie wiadomo jeszcze, czy powróci ktoś jeszcze z oryginalnej obsady jak np. Lauren Graham, czy Lauren Tom. Żadne szczegóły odnośnie fabuły nie zostały jeszcze zdradzone, ale miejmy nadzieję, że to nastąpi wraz ze zbliżającą się datą premiery.

Oryginalny Zły Mikołaj zarobił w kinach $76.4 milionów z $23 milionowego budżetu. Historia skupiała się na złodziejach Williem i Marcusie, którzy co roku pracowali w centrum handlowym jako Święty Mikołaj i jego elf, by po tym obrobić całą galerię w Wigilię Bożego Narodzenia. Gdy Willie poznaje młodego dzieciaka (Brett Kelly), który wciąż jest gnębiony przez rówieśników, Willie wstawia się za chłopcem i.. zaprzyjaźniają się. W tym samym czasie ochroniarz w centrum handlowym (Bernie Mac) zaczyna domyślać się, jaki plan mają Mikołaj wraz z elfem.

Mark Waters (Wredne dziewczyny) reżyseruje film według scenariusza Doug Ellina, Johnny’ego Rosenthala oraz Shauny Cross. Bad Santa 2 pojawi się w amerykańskich kinach 23. listopada 2016. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz pierwszą zapowiedź:

Źrodło: http://movieweb.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…