Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona trafi na Netfliksa! 0

Netflix i 20th Century Fox Television Distribution ogłosiły o wspólnym porozumieniu dotyczącym licencjonowania SVOD. Dzięki temu amerykańska platforma, jako jedyna na świecie będzie miała prawa do streamingu niezwykle dobrze przyjętego serialu stacji FX – American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona.

fot. materiały prasowe

Pierwszy sezon pojawi się na całym świecie (z wyjątkiem Kanady) w 2017 roku. Kolejne serie będą dostępne już po premierze w amerykańskiej telewizji. Należy więc pochwalić Netfliksa, ponieważ udało im się pozyskać naprawdę solidny produkt, który zainteresuje niejednego amatora dobrych seriali.

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona to to najpopularniejszy nowy serial w amerykańskich kablówkach jaki pojawił się w tym roku. Produkcja otrzymała też 22 nominacje do nagród Emmy.

W obsadzie znajdują się między innymi John Travolta, Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson oraz David Schwimmer. Serial pokazuje kulisy słynnego procesu, dając intrygujący wgląd w działania prawników, walczących o skazanie lub uniewinnienie oskarżonego o podwójne morderstwo legendarnego futbolisty.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…