Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obcy: Przymierze będzie straszniejszy od Prometeusza 1

Zdjęcia do kolejnego filmu Ridleya ScottaObcy: Przymierze zostały zakończone. Teraz przed reżyserem i resztą jego ekipy tygodnie post-produkcji i ewentualne dokrętki. Wraz z zakończeniem prac na planie wreszcie możemy dowiedzieć się czegoś na temat samego filmu.

fot. materiały prasowe

Z pomocą przyszła jedna z gwiazd widowiska, Michael Fassbender. W niedawnym wywiadzie zdradził, że ten film będzie się znacząco różnił od Prometeusza.

Ten Obcy będzie… Jestem bardzo podekscytowany z powodu tego co zobaczę w tym filmie. Kazdy mówi, że jest to film jaki wszyscy chcą obejrzeć. Jest zdecydowanie straszniejszy od Prometeusza, jednak ma też podobne elementy. Jest czymś w rodzaju thrillera, w którym czuć nieuchronną katastrofę, którą posiadał "Obcy". To łączy oba te filmy. Nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć, myslę że będzie to super straszny film. W kinie będzie siedziało się jak na szpilkach.

powiedział brytyjski aktor.

Nam nie pozostaje nic innego jak uwierzyć Fassbenderowi na słowo. Miejmy nadzieję, że tym razem Scott zadowoli fanów i stworzy znakomity film, który nie będzie rozczarowaniem, jak w przypadku Prometeusza. Premiera Obcy: Przymierze zaplanowana jest na 4 sierpnia 2017 roku.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…