Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Han Solo będzie miał swoją trylogię? 0

W mediach pojawiły się interesujące nowiny dotyczącego bohatera jednego ze spin-offów Gwiezdnych wojen. Jak się okazuje Walt Disney i Lucasfilm planują stworzyć całą trylogię opowiadającą o przygodach Hana Solo, w którego wcielać się będzie Alden Ehrenreich.

The New York Daily News uważa, że włodarze wytwórni są zachwyceni ze swojego wyboru. Optymizm jest tak wielki, że Alden Ehrenreich miał już ponoć podpisać kontrakt na udział w trzech filmach. Nie zostało to jednak na razie potwierdzone, jednak Walt Disney oraz LucasFilm uważają, że młody aktor będzie ich gwiazdą przez wiele lat.

Panuje niesamowite podekscytowanie spowodowane filmem o Hanie Solo i jego potencjałem. Przygody tego bohatera nie muszą być związane tylko i wyłącznie z Imperium. Jest wiele dróg, które mogą dać fanom naprawdę różne historie. Można eksplorować nowe galaktyki, pokazać różnorodne stwory i poznać nowych bohaterów.

twierdzą ludzie z Disneya.

Teraz oczywiście wszystko zależy od pierwszego filmu o Hanie Solo. To widzowie zadecydują czy chcą oglądać przygody kultowego przemytnika. Reżyserami filmu są Phil Lord i Christopher Miller.

Źrodło: The New York Daily News

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…