Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Pacific Rim nie powróci w kontynuacji 0

Mamy złe informacje dla fanów widowiskowego Pacific Rim. W jego kontynuacji zabraknie jednej z gwiazdy produkcji – znanego z serialu Synowie Anarchii, Charlie'ego Hunnama.

fot. materiały prasowe

Jakis czas temu meksykański reżyser, Guillermo del Toro wyznał, że powróci znaczną część obsady oryginału. Niestety nie wszyscy. I jedną z postaci, której nie ujrzymy w sequelu jest Raleigh Becketa, który jest grany własnie przez Hunnama. Początkowo miał się on znaleźc w scenariuszu, jednak w nowej wersji zabrakło dla niego miejsca.

Myślę, że film będzie świetny. Czytałem wstępne plany tego co zamierzają zrobić. W jednej wersji kontynuacji zostałem uwzględniony, jednak byłem niedostępny. Wytwórnia ma określony harmonogram pracy, to polityka i biznes który otacza filmowy świat.

powiedział aktor.

Twórcy filmu znaleźli już jednak inną gwiazdę. W widowisku wystąpi John Boyega, który obecnie robi furorę dzięki roli Finna w superprodukcji Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Wcieli się on w postać syna Stackera Pentecoata. W pierwszym Pacific Rim grał go Idris Elba.

Zdjęcia do sequela mają wystartować jeszcze w tym roku. Reżyseruje Steven DeKnight. Premiera 23 lutego 2018 roku.

Źrodło: Yahoo Movies

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…