Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Wyciekły detale fabuły Black Panther! 1

Chociaż na Comic-Conie Marvel nie pokazał zbyt wielu detali dotyczących nadchodzącego Black Panther, nie oznacza to, że nie wiemy absolutnie nic. Jedna z aktorek grających w filmie, Lupita Nyong’o zdradziła kilka szczegółów dotyczących historii.

Lupita wypowiedziała się na temat nadchodzącego filmu w wywiadzie z Marvel.com, do którego to, udało się dostać ludziom z Collider.com. Wywiad daje nam spore pole do spekulacji na temat tego, co zobaczymy w filmie.

Historia w Black Panther jest… Eh, nie wiem ile mogę powiedzieć… Dobra, w filmie chodzi o to, że rządy Czarnej Pantery są zagrożone, przez sojusz jego dwóch przeciwników. Bohater będzie potrzebował pomocy i w związku z tym wejdzie w sojusz z CIA i Dorą Milaje, by pokonać wrogów.

Lupita Nyong’o o fabule Black Panther

Brzmi dość prosto, prawda? Nie wydaje się to niczym zaskakującym, ale wbrew pozorom opis ten zawiera tyle szczegółów, że Lupita pewnie tłumaczy się już na dywaniku Marvela.

Na początku, rzeczy oczywiste. Black Panther jest królem Wakandy, królestwa słynącego z wydobywania Vibranium, bardzo trwałego materiału, z którego jest wykonana między innymi, tarcza Kapitana Ameryki. Stąd oczywiście wątek, o zagrożeniu jego rządów.

Ale kto będzie tym zagrożeniem? Tutaj zaczyna się robić ciekawiej.

Michael B. Jordan

Na tym etapie wiemy, że Michael B. Jordan, wcieli się w rolę Killmongera, jednego z przeciwników tytułowego superbohatera. Ale kim może być drugi przeciwnik? Z odpowiedzią śpieszy Avengers Age of Ultron…

Andy Serkis jako Ulysses Klaw

Film bowiem przedstawił jednego z wielu wrogów Black Panthera, Ulyssesa Klaw, w którego wcielił się Andy Serkis. To bardzo ważna postać, gdyż w komiksach, Ulysses odpowiada za zamordowanie ojca Czarnej Pantery.

Ulysses Klaw w komiksie

Oczywiście w dużym stopniu są to spekulacje, ale wydaje się, że może być w nich sporo prawdy. Jak to jednak będzie, dowiemy się dopiero w 2018, kiedy to Black Panther wejdzie na ekrany kin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…