Nowa faworytka do wyreżyserowania Kapitan Marvel

Dzięki Comic-Conowi poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w postać Kapitan Marvel. Wybór padł na Brie Larson. Teraz fani zadają sobie pytanie kto stanie za kamerą widowiska, które będzie należało do filmowego uniwersum Marvela.

W San Diego zdradzono, że lista nazwisk została skrócona do dziesięciu. W ostatnich miesiącach padło w mediach i na portalach społecznościowych wiele propozycji. Były to głównie nazwiska pań. Wydawało się, że murowaną kandydatką do objęcia stanowiska reżysera Kapitan Marvel jest Lexi Alexander. W jej filmografii możemy znaleźć takie tytuły jak Hooligans, Punisher: Strefa wojny czy serial Arrow.

Niestety Alexander zdementowała te doniesienia na swoim Twitterze. Co więcej w swoim wpisie podała nazwisko reżyserki, która prawdopodobnie stanie za kamerą filmu. Jest nią Rachel Talalay. W ostatnim czasie pracowała ona przede wszystkim w telewizji przy takich serialach jak Nie z tego świata, Doktor Who czy Continuum: Ocalić przyszłość. Jeśli chodzi o filmowe doświadczenie, to jej najbardziej znanym tytułem jest Freddy nie żyje: Koniec koszmaru.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)