Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Stranger Things z drugim sezonem! 2

Dobra wiadomość dla fanów najnowszego Netflixowego przeboju! Stranger Things, otrzyma drugi sezon!

Stranger Things to nie wątpliwie czarny koń tego roku. Serial po którym nikt wiele się nie spodziewał zdobył olbrzymią popularność i spotkał się z gorącym przyjęciem ze strony krytyków. Nie dziwi więc zapowiedź drugiego sezonu.

Matt i Ross Duffer udzielają obecnie sporo wywiadów na temat drugiego sezonu hitu. W wywiadzie z Variety Ross zasugerował, że świat w którym toczy się akcja serialu ma jeszcze wiele do zaoferowania…

Jest dużo rzeczy których nie wiemy lub nie rozumiemy. Nawet w odcinku 'Do góry Nogami', mamy 30 stronicowy dokument który jest dość zawiły, jeśli chodzi o szczegóły w znaczeniu tych wszystkich wydarzeń, oraz tego, skąd przybył potwór i czemu nie ma innych stworów. Mamy mnóstwo elementów na które nie było czasu lub zrezygnowaliśmy z nich, by skupić się na głównym wątku. Mamy wielki wspaniały świat, którego nie pokazaliśmy w pierwszym sezonie.

Ross Duffer o universum Stranger Things

Współscenarzysta zapowiedział też, że dowiemy się więcej o zawartości dokumentu.

Zostawiamy te luźne wątki na końcu. Jeśli ludziom spodoba się nasz serial i będziemy mogli stworzyć drugi sezon, to już wiemy w jaką stronę będziemy chcieli pójść. Chcemy pokazać widzom trochę więcej z tego dokumentu, ale jednocześnie, ukazać to z perspektywy naszych bohaterów

Ross Duffer o dokumencie z pierwszego sezonu

Z kolei Matt Duffer wypowiedział się dla IGN na temat samej koncepcji drugiego sezonu.

Nie odpowiadamy na wszystkie pytania pod koniec sezonu. Na pewno zostawiamy jakieś wolne wątki. Mamy nadzieję, że serial będzie jednocześnie satysfakcjonujący, jak i również zostawimy sobie jeszcze jakieś pole do popisu, i jeśli ludziom się spodoba, będziemy mogli wrócić do tego świata. Ale jeśli to się stanie, będzie to nie tyle drugi sezon, ile raczej sequel.

Matt Duffer o drugim sezonie Stranger Things

Wszystkie te nowiny zdają się sprawiać wrażenie, że twórcy wiedzą co robią. Miejmy tylko nadzieję, że drugi sezon będzie tak samo dobry, jak pierwszy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…