Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy rzut oka na Pinheada z Hellraiser: Judgment 0

Za rok przypadnie trzydziesta rocznika kultowego horroru Hellraiser: Wysłannik piekieł. Od tamtego czasu powstało wiele kontynuacji, które niestety nie mogły się równać z oryginałem. W 2011 roku stworzono ostatnią z nich.

fot. materiały prasowe

Hellraiser: Revelations był jednak totalną porażką i trafił od razu na rynek DVD. W przyszłym roku legendarna seria znowu zawita do kin. Oczywiście każdy fan chce ponownie ujrzeć złowrogiego Pinheada w akcji. Dzisiaj mamy możliwość zaprezentowania Wam nowego wyglądu tego bohatera. Oto jak będzie się prezentował w filmie Hellraiser: Judgment.

Wszystko wskazuje na to, że film powstanie z połączenia dwóch projektów. Będzie to mieszanka kontynuacji niesławnego Hellraiser: Revelations według scenariusza Gary'ego Tunnicliffe'a i autorskiego projektu Judgement tegoż samego twórcy. Wedle jego relacji Judgement od dłuższego czasu planowane było jako historia, która wyciągnie serię o Wysłanniku piekieł poza ramy kolejnej przeciętnego sequela o Cenobitach i tajemniczej kostce.

Fabuła Hellraiser: Judgement ma skupić się na dwójce detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie bestialskich mordów. Powoli odkrywają, że sedno tych zabójstwo niekoniecznie leży w naszym świecie…

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…