Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jessica Chastain gwiazdą ekranizacji gry The Division? 2

Jak donosi The Hollywood Reporter, dwukrotnie nominowana do Oscara Jessica Chastain jest faworytką do zagrania jednej z głównych ról w ekranizacji gry The Division. Byłoby to drugie wielkie nazwisko – po Jake'u Gyllenhaalu – w obsadzie produkcji.

fot. materiały prasowe

Oczywiście na razie niewiele wiadomo na temat postaci, w którą utalentowana aktorka miałaby się wcielić. Wiadomo, że byłaby to główna rola żeńska. Akcja gry Tom Clancy’s The Division została osadzona w momencie, w którym tajemnicza epidemia atakuje Stany Zjednoczone. Tytułowa drużyna The Division zostaje wysłana do Nowego Jorku, gdzie ma za zadanie opanować panikę jaka zapadła w wielomilionowym mieście.

Gra Tom Clancy’s The Division zadebiutowała w tym roku. Można w nią grać na wielu platformach – PS4, PC oraz Xbox One. Przychód z jej sprzedaży wyniósł ponad 330 mln dolarów. Tytuł został stworzony przez firmę Ubisoft.

Zresztą warto wspomnieć, że Ubisoft w ostatnim czasie otworzył się na rynek telewizyjny oraz filmowy. Pod koniec roku premierę będzie miało pierwsze widowisko na podstawie gry tej firmy – Assassin’s Creed z Michaelem Fassbenderem. A to nie koniec planów studia. Mówi się, że oddział francuskiej firmy – Ubisoft Motion Pictures może stworzyć jeszcze filmy na podstawie takich gier jak Watch Dogs, Rabbids, Far Cry czy inne tytuły cyklu Tom Clansy’s.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ 2016-07-28

A ja nadal liczę na serial na podstawie Driver San Francisco…

Proszę czekać…