Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jon Watts zdradza co nieco na temat kostiumu Sępa 0

Na Comic-Conie w San Diego potwierdziły się plotki na temat przeciwnika Człowieka Pająka w filmie Spider-Man: Homecoming. Jest nim Vulture, w którego najprawdopodobniej wcieli się sam Michael Keaton.

Jedną z najciekawszych rzeczy tego złoczyńcy jest jego kostium. Z pewnością przez wiele tygodni fani będą zastanawiać się nad tym zagadnieniem. Możliwe, że technologia będzie zbliżona do tej, z której korzystają między innymi Iron Man, Ant-Man czy Falcon. Z pomocą postanowił przyjść reżyser widowiska, Jon Watts, który zdradził co nieco na temat stroju jaki przywdziewać będzie Sęp.

To bardzo technologiczne podejście do tego w jaki sposób Vulture zbuduje swoje skrzydła do kostiumu i będzie dzięki nim mógł latać. To nie tylko fajowski wygląd, ale także ważna część historii. Więcej nie mogę zdradzić, ale zapewniam że będzie się z tym wiązało wiele świetnych rzeczy.

powiedział reżyser

Wygląda więc na to, że Vulture może być typem majsterkowicza, złym odpowiednikiem Tony’ego Starka który będzie chciał wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do niecnych uczynków. A może coś go do tego sprowokuje? Z pewnością wybór takiego czarnego charakter to powiew świeżości. Możemy się cieszyć, że Marvel nie zdecydował się na przeciwnika, który był już pokazywany na wielkim ekranie.

To czy Sęp okaże się godnym przeciwnikiem dla Spider-Manem dowiemy się w przyszłym roku. Premiera widowiska Spider-Man: Homecoming 7 lipca.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…