Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doktor Strange wprowadzeniem do multiwersum Marvela 2

Doktor Strange będzie filmem, który z pewnością bardzo zmieni filmowe uniwersum Marvela. Pokazują to zwiastuny, który z pewnością intrygują i ciekawią. To będzie film pełen magii i mistycyzmu. Tego jesteśmy pewni.

fot. materiały prasowe

Ten film może zmienić świat Marvela w jeszcze jeden, niesamowicie kluczowy sposób. Może się okazać, ze Doktor Strange otworzy drzwi do zaprezentowania innych uniwersów. Może się okazać, że będzie to furtka do wieloświatów – różnych czasoprzestrzeni oraz wymiarów. Już nieśmiało mówi się o możliwości połączenia Avengers z X-Menami. Teraz, dzięki Doktorowi Strange’owi będzie to możliwe. Podobnego zdania jest reżyser filmu, Scott Derrickson, który uważa że jest to wielka szansa dla Marvela.

Komiks o Doktorze Strange’u był całkiem innym wymiarem psychodelii, mistycyzmu i duchowości. Otworzył komiksy Marvela na całkiem nowy świat, na multiwersum. Myślę, że film "Doktor Strange" może być tym samym dla filmowego uniwersum Marvela. Może pełnić taką samą funkcję jak komiks.

powiedział reżyser

Na pewno film o tym niesamowitym bohaterze może zmienić sporo w uniwersum Marvela. Może na początek nie myślmy o połączeniu świata Avengers z tym X-Menów, a skupmy się na dobrym włączeniu telewizyjnych produkcji studia do tych kinowych. Bo jak wiadomo – na razie istnienie to tylko w teorii.

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…