Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Adam Sandler zaprasza przyjaciół do nowego filmu! 1

Na tym etapie nikt już nie wierzy w Adama Sandlera. Komik który lata świetności ma dawno za sobą, udowadnia jedynie, że koszmarne filmy może robić każdy. Ale jego obecny projekt, ma szansę zrehabilitować Sandlera…

Mówimy tu o Sandy Wexler, filmie którego akcja będzie się toczyć w latach 90. Głównym bohaterem jest oczywiście Sandler który gra tutaj biznesmena średniego szczebla, który zakochuje się w śpiewaczce (w tej roli Jennifer Hudson) poznanej przypadkiem w parku rozrywki. Film będzie już trzecim filmem powstałym w kooperacji Sandlera z Netflixem, ale dopiero teraz Sandler ma pełne szanse na sukces.

Nie mówimy tu tylko o osadzeniu filmu w czasach gdy sam Sandler osiągał największe sukcesy, ale także o tym, że w filmie pojawią się komicy którzy w tych czasach pojawiali się w filmach z Sandlerem. Już potwierdzono, że w filmie pojawią się Kevin James, Terry Crews, Rob Schneider, Colin Quinn oraz Nick Swardson. Krążą też plotki, że w filmie pojawią się Kevin Spade oraz Steve Buscemi, ale nic oficjalnego w tej kwestii nie zostało wyjawione.

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery ani daty startu zdjęć, ale na pewno damy wam znać, gdy czegoś się dowiemy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…