Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ben Affleck strzela by zabić - nowy zwiastun Księgowego 0

W sieci zaprezentowany został nowy zwiastun dramatu Księgowy. Gwiazdą produkcji jest Ben Affleck. Zachęcamy co obejrzenia i komentowania tej zapowiedzi.

fot. materiały prasowe

Oprócz Affleck w obsadzie inne znane gwiazdy: Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jeffrey Tambor, Jon Bernthal oraz John Lithgow. Reżyserem tej produkcji jest Gavin O’Connor.

Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem — nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…